AKCE

Dárkový poukaz

Hledáte originální dárek? Nabízíme dárkový poukaz na tvoření ve Smaltérii. Cenu si určíte sami. Vše vybavíte mailem: prostudujte si náš ceník, napište na jakou sumu, nebo jaký druh kurzu má poukaz být, my vám pošleme, číslo účtu, kam sumu uhradíte a poukaz po úhradě pošleme mailem, nebo vytištěný poštou. Standardní délka platnosti poukazu jsou 3 měsíce, na požádání platnost prodloužíme.  

Darujte potěšení z tvoření!

Pište na: workshopsmaltum@gmail.com

Škola smaltu - 6 lekcí smaltování

Chcete objevit všechna tajemství tvořením se smaltem? Chcete být ve Smaltérii jako doma? Pojďte do školy smaltu. Šest lekcí tvoření na všechny smaltované polotovary z vás udělá mistra. Na konci kurzu budete autorem 16 kusů smaltovaných originálu. Domluvíte si pravidelný čas návštěv a můžete se pustit do tvoření. 1 x měsíčně, 1 x týdně, nebo vše v jednom týdnu - je to na vás. Délka jedné lekce je cca 2,5 hodiny.                                  

Cena: 2390,- Kč. Ušetříte 970,- Kč.                                         

Kurz výroby smaltovaných šperků

Zažijte 4-hodinový kurz s použitím unikátních technik - kromě tekuté smaltovací barvy, se používá suchý skelný prášek, rozpečené skleněné korálky a různé techniky malby nebo rytí.                          Lektor představí všechny techniky tvorby šperků a je po celý čas k dispozici. Každý účastník dostane dva talířky pro vyzkoušení všech kombinací smaltování a 15 kusů unikátních smaltů, z toho 10 knoflíků ve tvaru kruhu nebo srdíčka a 5 větších měděných výseků různých tvarů s povrchem předpřipraveným na smaltování. K šperkům jsou k dispozici karabinky, šňůrky nebo klipy na náušnice.  Vyzkoušejte unikátní techniku a vytvořte si originální šperky!

Cena: 1200,- Kč
Termín kurzu si můžete domluvit individuálně..

Hrnek zadarmo

Chcete u nás hrnek zdarma? Pomalujte si jich sedm a osmý máte zdarma! Jste rodina, nebo parta - může to tak být už při druhé návštěvě. Nebo hned při té první ?                        Karta je zadarmo, nelze ji kombinovat s jinými slevami a jinými slevovými poukazy.

Roční sleva 20 %

Líbí se vám u nás a rádi se vrátíte? My jsme taky rádi a proto nabízíme roční kartu s 20 % slevou na vše. Karta je přenosná, nelze ji kombinovat s jinými slevami.

POZOR ZMĚNA / SLEVA: karta jen za 150,- Kč !

Smaltovaný hrnek jako dárek
Jste daleko, nemůžete k nám, nestíháte? Váš smaltovaný dárek vytvoříme my. Vyberte si barvu hrnku (bílý nebo modrý, průměr 8 cm), typ písma (psané nebo hůlkové), techniku (přímo napsané na hrnek nebo vyškrabané do barevného podkladu) a barvu (bíla, modrá, červená, černá, zelená nebo oranžová).                                                                       
Vše napište na mail  workshopsmaltum@gmail.com.  Text na hrnku si potvrdíme, pošleme číslo účtu pro úhradu, do tří dnů namalujeme, vypálíme a máte originální, ručně dělaný, smaltovaný dárek.

Cena: 400,- Kč za pomalovaný hrnek + poštovné 100,- Kč (posíláme přes zásilkovnu). V Praze možnost osobního doručení po dohodě, neúčtujeme poštovné.