AKCE

Kurz výroby smaltovaných šperků 

Vlastní smaltovaný šperk je absolutní originál. Nabízíme 4-hodinový kurz výroby smaltovaných šperků s použitím unikátní technologie - kromě tekuté smaltovací barvy, se používá i suchý skelný prášek a skleněné korálky a různé techniky malby nebo rytí.                 

Kurz má kapacitu maximálně  10 osob, termín kurzu si můžete domluvit individuálně, napište nám na: workshopsmaltum@gmail.com.

V průběhu 4 hodinové tvořivé seance je k dispozici lektor, který představí všechny techniky tvorby šperků a je nápomocen po celý čas kurzu. Každý účastník dostane dva talířky pro vyzkoušení všech kombinací smaltování. Pak si vytvoří 15 kusů unikátních smaltů, z toho 10 knoflíků ve tvaru kruhu nebo srdíčka a 5 větších měděných výseků různých tvarů s povrchem předpřipraveným na smaltování. K šperkům jsou k dispozici karabinky, šňůrky nebo klipy na náušnice. Samozřejmostí je i finální úprava zadní strany šperku.  

 Vyzkoušejte unikátní techniku a vytvořte si originální šperky!

Cena za vše: 1200,- Kč                                                                              

Své tvoření si rezervujte: 00420 222 360 563, nebo: workshopsmaltum@gmail.com. 

Dárkový poukaz

Chcete potěšení z tvoření dopřát někomu blízkému? Darujte dárkový poukaz, jehož cenu si určíte sami.                      Poukaz koupíte přímo v dílně, nebo vše vybavíme mailem: napište na jakou sumu, nebo jaký druh kurzu má být má být poukaz vystaven, my Vám pošleme, číslo účtu, na který sumu poukážete, pošlete nám potvrzení o úhradě a my Vám  poukaz pošleme mailem.                                          Standardní délka platnosti poukazu jsou 3 měsíce, na požádání prodloužíme.

.

Hrnek zadarmo

Chcete u nás hrnek zdarma? Pomalujte si jich sedm a osmý máte zdarma! Jste rodina, nebo parta - může to tak být už při druhé návštěvě. Nebo hned při té první?                         Karta je zadarmo, nelze ji kombinovat s jinými slevami a jinými slevovými poukazy.

Roční sleva 20 %

Líbí se vám u nás a rádi se vrátíte? My jsme taky rádi a proto nabízíme roční kartu s 20 % slevou na vše. Karta je přenosná, nelze ji kombinovat s jinými slevami.

POZOR ZMĚNA / SLEVA: karta jen za 150,- Kč !