Akce

Nabídka pro tábory a dětské skupiny v létě 2020

Pro skupiny nad 10 účastníků kurzů smaltování nabízíme:                        -- kurzy smaltování i mimo otevíracích hodin, dopoledne                                - 20% slevu na všechny polotvary (např. hrnek za 230,- Kč, magnetka               za 120,- Kč , talířek za 40,- Kč)                                                                              - celá dílna s lektorem k dispozici jen pro skupinu na 2,5 hodiny                  - v dílně je k dispozici toaleta, barel s pitnou vodou, možnost                              posezení na dvorku. Maximální kapacita dílny je 20 míst                               Platí pro červen, červenec a srpen 2020

Procházku po Malé Straně můžete spojit s tvořením v naši dílně a svačinou nebo obědem. Pro hodně skupin je to příjemná a klidná přestávka při objevování historické Prahy. Výrobky jsou vypáleny během 3 minut, dalších 5 minut chladnou. To, co si děti vytvoří, si hned můžou vzít.                          Pro rezervaci nás kontaktujte na: workshopsmaltum@gmail.com, některé termíny, hlavně v pátek, sobotu a neděli už můžou být obsazené.

 

Kurz výroby smaltovaných šperků 

Vlastní smaltovaný šperk je absolutní originál. Nabízíme 4 - hodinový kurz výroby smaltovaných šperků s použitím unikátní technologie - kromě tekuté smaltovací barvy, se používá i suchý skelný prášek a skleněné korálky a různé techniky malby nebo rytí. Kurz má kapacitu maximálně  10 osob a koná se 3 x měsíčně - v sobotu nebo neděli od 10:00 do 14:00, v pracovní den od 16:00 do 20:00. 

Kurzy pořádáme ve dnech:  6 + 10 + 16 května a 6 + 10 + 14 června

V průběhu 4 hodinové tvořivé seance je k dispozici lektor, který představí všechny techniky tvorby šperků a je nápomocen po celý čas kurzu. Každý účastník dostane dva talířky pro vyzkoušení všech kombinací smaltování. Pak si vytvoří 15 kusů unikátních smaltů, z toho 10 knoflíků ve tvaru kruhu nebo srdíčka a 5 větších měděných výseků různých tvarů s povrchem předpřipraveným na smaltování. K šperkům jsou k dispozici karabinky, šňůrky nebo klipy na náušnice. Samozřejmostí je i finální úprava zadní strany šperku.                                                                                  

Vyzkoušejte unikátní techniku a vytvořte si originální šperky!

Cena za vše: 1200,- Kč                                                                              

Své tvoření si rezervujte: 00420 222 360 563, nebo: workshopsmaltum@gmail.com. 

Dárkový poukaz

Chcete potěšení z tvoření dopřát někomu blízkému? Darujte dárkový poukaz, jehož cenu si určíte sami.                      Poukaz koupíte přímo v dílně, nebo vše vybavíme mailem: napište na jakou sumu, nebo jaký druh kurzu má být má být poukaz vystaven, my Vám pošleme, číslo účtu, na který sumu poukážete, pošlete nám potvrzení o úhradě a my Vám  poukaz pošleme mailem.                                          Standardní délka platnosti poukazu jsou 3 měsíce, na požádání prodloužíme.

.

Hrnek zadarmo

Chcete u nás hrnek zdarma? Pomalujte si jich sedm a osmý máte zdarma! Jste rodina, nebo parta - může to tak být už při druhé návštěvě. Nebo hned při té první?                         Karta je zadarmo, nelze ji kombinovat s jinými slevami a jinými slevovými poukazy.

Roční sleva 20 %

Líbí se vám u nás a rádi se vrátíte? My jsme taky rádi a proto nabízíme roční kartu s 20 % slevou na vše. Karta je přenosná, nelze ji kombinovat s jinými slevami.

POZOR ZMĚNA / SLEVA: karta jen za 150,- Kč !